Letenky Varadero již od 12.290 Kč

18.7.2017
By katka

Nabízíme k prodeji akční zpáteční letenky do města Varadero od 12.290 Kč včetně všech poplatků. Neváhejte a využijte ihned této limitované nabídky. Odletá se z letiště v Berlíně!

Více než dvacet kilometrů bílých pláží omývaných průzračně modrými vodami, to je turistické městečko Varadero na nejsevernějším cípu Kuby. Tento turistický ráj vyrostl na přírodním poloostrově a nabízí nespočet hotelů, plážových domků, bungalovů, restaurací, lagun, pralesů, ale především služeb, zábavy a odpočinku. Varadero je zkrátka místem, které vám splní sen o dokonalé dovolené.

Jemný písek Varadera je stejně lákavý jako lehké šplouchání vln v průplavu Kawama Channel. Pobřežní letovisko navštěvoval známý gangster Al Capone a město si dosud uchovává okouzlující lesk, který sem vždy přitahoval náročnou klientelu. K oblíbeným cílům zájemců o kubánskou historii patří sídla proměněná v muzea. Milovníci přírody se mohou vydat za celodenním dobrodružstvím a objevovat jeskyně, ostrovy a nedotčené pralesy této oblasti.

Město je známé svými kilometry a kilometry neporušených pláží, které patří k nejkrásnějším a nejčistším v celém Karibiku. Svůj den tak můžete strávit na obsluhované pláži ve stínu slunečníku s koktejlem v ruce, nebo si najít svoje vlastní místo na nekončících plážích a strávit celý den relaxací.

Díky své poloze se Varadero stalo rájem všech milovníků vodních sportů. Ať už vaše srdce touží po potápění, šnorchlování, plavbě na lodi či plachtění, ve Varaderu můžete na vodě i v ní strávit celý den.

Pro milovníky netradičních aktivit jsou zde nachystána vodní kola, kajaky nebo zorbing.

A kdybyste se přeci jen nudili, jen několik kilometrů od pobřeží se nachází uměle vytvořený podmořský park. Ten vznikl před více než dvaceti lety, kdy bylo na místě úmyslně potopeno několik lodí a dokonce také letadel. Jejich vraky, dnes pohlcené podmořským životem, se staly oblíbeným cílem místních i turistů. Podmořský park nese jméno Cayo Piedras del Norte.

Dalším z oblíbených cílů je dochovaná jeskyně Ambrosio. Jeskyně měří přes 300 metrů a propojuje hned několik velkých galerií zdobených pravěkými malbami původních obyvatel ostrova. V průběhu staletí jeskyně sloužila nejen jako ceremoniální místo dávným civilizacím, ale také jako úkryt otrokům, kteří uprchli kolonialistům. Kromě maleb zde také můžete spatřit obrovskou kolonii malých netopýrů. Živí se výhradně ovocem a často návštěvníkům předvádějí své letecké schopnosti. Každý z těchto tvorů je samozřejmě přísně chráněn.

Marina Gaviota místní často přezdívají „trochou kubánské Floridy“.  Tento přístav najdete na východním pobřeží Varadera. Dřevěná mola, připravená na budoucí příliv luxusních jacht, prozatím zejí vesměs prázdnotou. Marina však přesto stojí za návštěvu. Kolem přístavu totiž vyrostly nádherné restaurace s vynikající kubánskou kuchyní, tapas barem i čerstvými mořskými delikatesami. To vše s výhledem na oceán a zapadající slunce. Pobyt v Maríně si můžete zpříjemnit také návštěvou nákupního centra, procházkou po promenádě nebo můžete zavítat do některého z nočních klubů.

Letenky do města Varadero od 12.290 Kč rezervujte online ZDE.

Přidat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*