Letenky Tokio již od 14.390 Kč

30.7.2017
By katka

Nabízíme k prodeji akční zpáteční letenky do Tokia od 14.390Kč včetně všech poplatků. Neváhejte a využijte ihned této limitované nabídky.

Tokio, ležící na ostrově Honšú, je právem považováno za jedno z největších světových velkoměst. Tokio je prosperujícím, přelidněným, pulzujícím, tavícím kotlem japonské a západní civilizace. Jsou zde soustředěna významná divadla, univerzity, muzea i tisíce chrámů. A to vše je ovinuto nekončícím luxusem, který je pro tuto proslulou metropoli tolik příznačný!

Vydejte se do čtvrti Minato, které vévodí majestátná Tokyo Tower. Její design byl inspirován pařížskou Eiffelovou věží a její výška dosahuje takřka 333 metrů. Není tedy divu, že je obklopena pouze nižšími budovami. Jednou z nich je například Kókjo, tedy císařský palác. Palác není veřejnosti přístupný a výjimkou jsou pouze Východní zahrady, které jsou dostupné po celý rok. Když už se budete nacházet ve čtvrti Minato, určitě byste neměli minout buddhistický palác Zōjō-ji.

Pokud milujete přírodu, návštěva některé z japonských zahrad je takřka nutností. Doporučujeme například Hama Rikyu zahradu, která je považována za jednu z nejhezčích zahrad Tokia, a nebo Kiyosumi zahradu, kde se mimo jiné nachází i jezero, ve kterém žije až 10 000 kaprů. Jakmile budete dostatečně nabaženi zdejší zelení, neotálejte a vydejte se do svatyně Meiji, která je pojmenována po císaři Meiji. Svatyně je složena ze dvou hlavních oblastí, Naien a Gaien, v kterých můžete spatřit například nástěnné malby či sportovní vybavení.

Jestliže budete chtít jít ve večerních hodinách za zábavou, k těmto účelům Vám plně poslouží centrum Shinjuku, kde se nachází kina, restaurace, bary i obchodní domy. V případě, že nebudete „společensky unaveni“, můžete se nabažit nejen Tokia, ale také nádherných míst, které leží kousek odtud. Na mysli máme například nádherný Národní park Nikkó, jehož součástí jsou impozantní vodopády, sopky i chrámy. O nádhernou podívanou tedy rozhodně nebude nouze!

Letenky do Tokia od 14.390 Kč rezervujte online ZDE.

Přidat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*