Levné Letenky Edinburgh pod 2500

21.1.2012
By Karel

Nabízíme online rezervace letenky do EDINBURGHU,hlavního města středověkého skotského království Edinburgh, nejlákavějšího města v severní Evropě.

Zpáteční letenky do Edinburghu s leteckou společností Jet2com stojí okolo 2500 Kč, jedná se o kvalitní nízkonákladovou leteckou společnost.

S hradem na vrcholku hory, který shlíží do hloubek prázdných jezer, směrem k sídlu krále Artuše, vytváří město Edinburgh působivou atmosféru. Ve městě žije půl milionu obyvatel a od roku 1995 je zapsáno na seznamu UNESCO. Každý rok se zde pořádá světoznámý festival a Military Tatoo. Pražské paláce tu sice nejsou, ale Edinburgh má oproti Praze svoji sopku, Arturovo Sedlo. A sopka, byť i vyhaslá, a uprostřed města, je přece jen kuriozita.

Čtyřicet golfových hřišť, jak uvnitř hranic města, tak v jeho bezprostředním okolí, také hraje svoji roli ve tvorbě krajiny. Calton Hill je nejoblíbenější místo v Edinburghu. Je to kopec, ze kterého se Vám naskytne asi nejhezčí výhled na město, z druhé strany je pak vidět moře. Není to takový výšlap, jak se možná na první pohled zdá. Na kopci se nachází několik pozoruhodných staveb.

levné letenky do Edinburghu kolem 2500kč naleznete zde

Přidat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*